Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDark Babylon kolejną częścią serii Prince of Persia?

Dark Babylon kolejną częścią serii Prince of Persia?

Niedawno informowaliśmy was o możliwym powrocie serii Prince of Persia. Według najnowszych przecieków część o podtytule Dark Babylon ma zostać zapowiedziana jeszcze w lutym tego roku.

Użytkownik Donato_Andrea z serwisu Reddit przekazał kilka przecieków na temat nadchodzącej gry. Prince of Persia: Dark Babylon oficjalnie ma zostać zapowiedziana jeszcze w lutym tego roku. Premiera gry przewidziana jest na początek 2021 roku, czyli niedługo po wejściu na rynek konsol nowej generacji.

Zobacz: Prince of Persia powróci na PS5 i Xbox Series X

Akcja gry ma być bezpośrednią kontynuacją Dwóch Tronów, czyli ostatniej odsłony trylogii Piaski Czasu. Historia będzie toczyć się w bardzo mrocznej wersji Babilonu, który z kolei miałby być otwartym światem i możliwością swobodnej eksploracji. Głównym bohaterem nadal będzie Książę, tym razem jednak nieco starszy. Zostanie on zmuszony do walki ze swoją złą wersją siebie pochodzącą z innej linii czasowej. Sama rozgrywka ma być podobna do tej znanej z Piasków Czasu z wieloma ulepszeniami jak możliwość dostosowania zbroi.

Zobacz: Ubisoft planuje wydanie trzech, a nawet czterech tytułów AAA w ciągu roku

Jeżeli przeciek ten okazałby się prawdziwy to o grze usłyszymy już podczas PlayStation Meeting.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię