Strona głównaGryAktualnościUbisoft planuje wydanie trzech, a nawet czterech tytułów AAA w ciągu roku

Ubisoft planuje wydanie trzech, a nawet czterech tytułów AAA w ciągu roku

Podczas przedstawiania raportu sprzedażowego, które odbyło się wczoraj, Ubisoft zapowiedział, że w ciągu roku planuje wydać przynajmniej trzy nowe gry AAA. Tytuły swoją premierę będą miały przed zamknięciem roku podatkowego 2019, czyli do końca marca 2020.

Deweloper mocno ostrzy pazury na wydanie nawet czterech gier trzy-A, o ile czas i zasoby ludzkie na to pozwolą. Absolutne minimum, to trzy tytuły. Ubisoft na swojej liście ma wiele serii, które są wydawane praktycznie każdego roku. Wśród nich mamy Assassin’s Creed oraz Far Cry, możemy w tej sytuacji założyć, że jednym z czterech/trzech tytułów będzie kolejna odsłona Assassin’s Creed osadzona w antycznej scenerii oraz kolejny Far Cry. Chociaż co do tego drugiego można mieć wątpliwości. Na razie firma zajmuje się premierą Far Cry New Dawn, która jest dzisiaj, oraz remasterem Assassin’s Creed III na konsole Nintendo Switch.

Innym potencjalnym tytułem może być Beyond Good & Evil 2, choć raczej nikłe szanse, że wyrobią się przed końcem marca 2020. Stąd może brać się określenie pułapu na cztery lub trzy gry. Ostatni raz na temat Beyond Good & Evil 2 słyszeliśmy w grudniu, kiedy to dowiedzieliśmy się, że gra będzie wymagała stałego połączenia z Internetem.

Możemy również liczyć na powrót, którejś ze starszych marek Ubisoftu, takich jak Splinter Cell, Rayman czy Prince of Persia. Sama Fishera mieliśmy okazję niedawno oglądać na gościnnych występach w innym tytule studia, Ghost Recon Wildlands. Nie możemy też zapominać o takich tytułach jak The Crew czy Watch Dogs. Chociaż wiele może wskazywać na Project Pioneer, grę science-fiction, nad którą niedawno wznowiono pracę.

A Wy, które serie obstawiacie? Dajcie znać w komentarzach.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię