Strona głównaGryRewelacyjne Darkest Dungeon za darmo przez weekend

Rewelacyjne Darkest Dungeon za darmo przez weekend

Jeśli nie macie w co grać w ostatnich dniach, to w ten weekend problem ten powinien zniknąć. Od dzisiaj (28 maja) aż do poniedziałku (1 czerwca) całkowicie za darmo możecie ograć rewelacyjne Darkest Dungeon.

Jeśli jeszcze nie graliście w Darkest Dunegon, to w ten weekend czym prędzej powinniście nadrobić zaległości. To rewelacyjna produkcja z gatunku RPG, która jest szalenie mroczna, wymagająca, a przy tym wciągająca. A już od dzisiaj będziecie mogli ją sprawdzić całkowicie za darmo.

Darkest Dungeon – darmowy weekend

28 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego rusza darmowy weekend z Darkest Dungeon. Aż do poniedziałku również do godziny 19:00 będziecie mogli ogrywać ją całkowicie za darmo. Jeśli Wam się spodoba, to możliwy będzie zakup „pełnej wersji” w cenie nieco ponad 6 dolarów, więc niezwykle atrakcyjnej (w tym momencie gra kosztuje 89,99 zł). Przecenione będą też dodatki.

Darmowy weekend idzie w parze z premierą dużego dodatku o nazwie Butcher’s Circus. Ten również debiutuje dzisiaj i wprowadza do produkcji tryb PvP, czyli gracz kontra gracz. Ten wprowadza sporo zmian to mechanizmu walki, w którym kolejność wykonywania ruchów nie będzie opierać się na losowości. Zamiast tego przed każdym pojedynkiem będzie wykonany rzut monetą, który zdecyduje o kolejności.

Jeśli chcecie wypróbować Darkest Dungeon, a szczerze polecam, to grę za darmo zainstalujecie za pośrednictwem Steama. Myślę, że weekend to wystarczający czas, aby zapoznać się z produkcją i przekonać się do jej wielu zalet. Uprzedza jednak, że jest to gra szalenie wymagająca i poziom trudności może zniechęcać. Jednocześnie coś sprawia, że aż chce się ją włączyć po raz kolejny.

Przy okazji warto przypomnieć, że w ten weekend za darmo możecie też ograć Far Cry 5 w wersji na PC. To seria, której prawdopodobnie nikomu nie trzeba przedstawiać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię