Advertisement
Strona głównaGryAktualnościValorant – Riot Games zmienia nazwę najwyższej rangi

Valorant – Riot Games zmienia nazwę najwyższej rangi

Najwyższa ranga w grze Valorant to… Valorant. Chociaż może się wydawać, że nie ma to sensu, to w rzeczywistości łatwo to uzasadnić. Pomimo tego Riot Games zdecydowało się na zmianę, która wejdzie w życie wraz z oficjalną premierą 2 czerwca.

Rangi w grze Valorant są bardzo podobne do tych w League of Legends czy też Teamfight Tactics. od najniższych licząc zaczynają się od Żelaza, przez Brąz, Srebro, Złoto, Platynę i Diament. Dopiero tutaj zachodzą zmiany o kolejne odznaczenia to Immortal (Nieśmiertelny) oraz Valorant. Najwyższa z rang od początku budziła wątpliwości i wiele osób zastanawiało się – dlaczego nazywa się ona tak samo, jak gra? Odpowiedź jest prosta – tak nazywa się organizacja, do której należy większość bohaterów gry.

Pomimo tego nazwa była dla wielu osób myląca. Dlatego Riot Games zdecydowało się na zmianę. Wszystkie pozostałem rangi pozostaną takie same. Zmieni się tylko najwyższa, czyli właśnie Valorant.

– Kiedy przeprowadzaliśmy burzę mózgów na temat tych nazw, to Valorant wydawał się naprawdę świetnym wyborem na najwyższe odznaczenie. Co może być fajniejszego niż wspinanie się w drabince i  dążenie do zostania elitarnym i bohaterskim Valorantem, uosobienie samej gry! Jednak macie rację, to trochę mylące. Rozumiemy to. Ja to rozumiem. Zmienimy to do oficjalnej premiery – powiedział Sean Szopiński, starszy projektant w Riot Games.

Niestety, nie dowiedzieliśmy się, jaką nazwę otrzyma nowa, najwyższa ranga w grze Valorant. Pracownik Riot Games nie chciał zdradzić tej tajemnicy. Nazewnictwo poznamy prawdopodobnie dopiero 2 czerwca, kiedy to strzelanka Riot Games oficjalnie zadebiutuje i tym samym stanie się ogólnodostępna dla wszystkich graczy. Jest to produkcja całkowicie darmowa z opcjonalnymi mikropłatnościami z elementami kosmetycznymi, jak chociażby skórki do broni.

Przy okazji Szopiński zdradził, że posiadacze najwyższej rangi w wersji beta nie mieli do czego dalej dążyć. To ma się zmienić po nadchodzącej premierze, ale znowu nie poznaliśmy szczegółów. Być może na wzór League of Legedends i TFT gracze będą zdobywać jakiegoś rodzaju punkty, dzięki którym będą zajmować określone miejsca w światowym rankingu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię