Strona głównaGadżetyDarksiders 3 z edycją kolekcjonerską za 1500 zł?

Darksiders 3 z edycją kolekcjonerską za 1500 zł?

Edycje kolekcjonerskie gier od zawsze kojarzyły się z unikalną zawartością dodatkową. Wyjątkowe są również ich ceny…

Microsoft prawdopodobnie popsuł niespodziankę szykowaną przez THQ Nordic, zdradzając zaplanowaną datę premiery najnowszej części Darksiders 3. Teraz bowiem wydawca potwierdził, że hack&slash pojawi się na wszystkich platformach już 27 listopada. Oprócz tego nie zabrakło informacji o cenie standardowego wydania, a także dwóch edycjach kolekcjonerskich.

Podstawowa wersja gry ma kosztować 60 dolarów. W tym przypadku możemy liczyć wyłącznie na pudełko z płytą, plus ewentualnie jakąś instrukcję. Limitowane wydania będą znacznie droższe, ale jednocześnie bogatsze w swojej zawartości.

Edycję kolekcjonerską twórcy wycenili na niecałe 580 zł. Za wskazaną cenę otrzymamy m.in. artbook, ekskluzywną zbroję do gry, steelbook, ścieżkę dźwiękową i samą grę. Aby usprawiedliwić tak wysoką cenę zestawu dołożono do kolekcjonerskiego pudełka 29-centymetrową figurkę głównej bohaterki Furii.

THQ Nordic dla zaprawionych kolekcjonerów przygotowało coś ekstra – jeszcze jedną edycję Apokalipsy. Wewnątrz niej znajdziemy wszystkie wspomniane wcześniej elementy, a dodatkowo 3 inne figurki Vulgrima, Wojny i Śmierci mierzące 25 cm. Nadto pakiet uzupełni plakat wydrukowany na płótnie o wymiarach 77 x 100 cm i amulet dedykowany fanom uniwersum Darksiders. Będzie to jedna z bogatszych kolekcjonerek i także najdroższych. Za całość zapłacimy około 1500 zł.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię