Najlepsze edycje kolekcjonerskie gier

Opublikowany: 2018-07-02 przez grzegorz.rosa

Wstępniak

Zbieranie limitowanych edycji gier to hobby na bardzo głęboką kieszeń. Jednak za wygórowaną ceną często stoją genialne gadżety i inne propozycje deweloperów, obok których nie można przejść obojętnie. 

Z czasem chyba każdy gracz staje się komputerowym filantropem, powiększając swoją biblioteczkę gier, czy to na półce lub na platformach internetowych. Chcemy mieć pewność, że gdy nadejdzie odpowiednia chwila będziemy mogli odpalić gierkę. Jednak kupowanie ulubionych produkcji wykracza nawet poza same ogrywanie ich. Oglądanie pokaźnej listy gier, nadto dokładnie wybranych po prostu jest przyjemnym uczuciem, rzec by można, że poniekąd napawa nas dumą.

A niech tylko pojawi się okazja do nabycia limitowanej edycji, która zawierałaby dodatkowe gadżety, i nagle tracimy dla niej głowę. W końcu mowa tu o przedmiotach niedostępnych nigdzie indziej. Ręcznie malowane figurki, grafiki koncepcyjne, karty do gry, części ubrania, czy też oryginalne pudełka to trofea godne prawdziwych kolekcjonerów. Trzeba mieć tylko na uwadze to, że takowe wersje kosztują kilka razy więcej od klasycznych edycji, a najlepsze z nich są poza zasięgiem większości osób. Sprawy również nie ułatwia ograniczony nakład, który w kilka godzin po uruchomieniu przedsprzedaży może zostać zarezerwowany co do ostatniej sztuki.

Wobec tak dużego zainteresowania edycjami kolekcjonerskimi postanowiłem sprawdzić, które z dotychczas wydanych oferowały najlepszą zawartość dodatkową. Uwierzcie, że sam zrobiłem oczy, nie tylko przez wzgląd na gadżety, ale też kuriozalną cenę zestawów. Zobaczmy więc wspólnie, do jakich gier producenci dorzucali przewyborne fanty.

Spis treści

 1. Wstępniak
 2. Doom - 499 zł
 3. Borderlands: The Handsome Collection - 1250 zł
 4. Far Cry 5 Hope County MT - 670 zł
 5. Resident Evil VII Biohazard - 600 zł
 6. Wiedźmin 3 - 350 zł
 7. Titanfall 2 Vanguard SRS Collectors Edition - 1630 zł
 8. Dark Souls III Prestige Edition - około 2000 zł
 9. Call of Duty: Black Ops II - Edycja Care Package - 760 zł
 10. Fallout 4 PIP-Boy Edition - 570 zł
 11. Call of Duty: Modern Warfare 2 Prestige Edition - 570 zł
 12. Grid 2: Mono Edition - około 620 tys. zł
 13. Dying Light: Apocalypse Edition - 1,24 mln. zł
 14. Saints Row IV Super Dangerous Wad Wad Edition - 3,78 mln. zł

Komentarze

Odpowiadasz na komentarz # - zrezygnuj

Podobne

Ładowanie danych...