Strona głównaGryAktualnościDarmowa Forza zostanie zamknięta na wiosnę

Darmowa Forza zostanie zamknięta na wiosnę

Forza Street umrze jeszcze w tym roku. Gra wydana w 2018 jako Miami Street, pojawiła się na Windows 10 w 2019 roku. Teraz deweloperzy zamykają projekt, bo chcą się skupić na czymś nowym.

Forza Street oferuje jednominutowe wyścigi. Gra skierowana jest do graczy PC, którzy nie mają porządnego komputera żeby móc wycisnąć to co najlepsze z głównych części Forza. Teraz studio zdecydowało się za zakończenie projektu, aby programiści mogli skupić się na czymś nowym.

Zobacz: PUBG: Battlegrounds doczekał się rewolucji. Gra jest dostępna w wersji free to play

Na razie nie ogłoszono konkretnej daty zamknięcie, ale Forza Street ma działać do wiosny. Aby umilić ten czas, Turn 10 wyda jeszcze ostateczną aktualizację, która wprowadzi nowe samochody, szybsze ładowanie energii i skrócony czas oczekiwania na pokazach samochodowych. Do tego obniża ceny wszystkich przedmiotów, które można kupić za walutę w grze. Zakupy w aplikacji zostały wstrzymane, a wszelkie zakupy za prawdziwe pieniądze dokonane w ciągu ostatniego miesiąca zostaną zwrócone.

Jak napisał Andy Beaudoin:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim graczom, którzy poświęcili swój czas, opinie i poświęcenie dla Forza Street. Naszym głównym celem franczyzy Forza jest wspieranie globalnej społeczności graczy, którzy kochają samochody. Forza Street sprowadziła do Forzy zupełnie nowy zestaw graczy i nauczyliśmy się od ciebie mnóstwo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię