Strona głównaGryAktualnościDarmowy dostęp do Origin Access: bezpłatnie zagramy w FIFĘ 18, Battlefield 1...

Darmowy dostęp do Origin Access: bezpłatnie zagramy w FIFĘ 18, Battlefield 1…

Ktoś mądry kiedyś powiedział, że nie ma nic za damo. A jednak nie wziął chyba pod uwagę usługi Origin.

To niezbyt zdrowo spędzać wolny czas przy komputerze, ale kiedy widzimy takie oferty to żal odchodzić od kompa, choćby na minutę. EA kolejny raz przygotowało ciekawą ofertę dla wszystkich graczy, którzy chcieliby przetestować subskrypcję Origin Access. Zapomniałbym dodać, że całkowicie za darmo.

Od dzisiaj do 31 października możemy pograć we wszystkie gierki mieszczące się w podstawowym abonamencie Origin. Jest to bardzo pokaźna biblioteka, a w niej ponad 150 tytułów PC. Wśród najlepszych FIFA 18, Battlefield 1, Need for Speed Payback, Titanfall 2, Mass Effect: Andromeda, Bournout Paradise: Remastered, czy też Mirrors Edge: Catalyst.

Oprócz dostępu do pełnych wersji gier, otrzymamy także szansę sprawdzenia przez 10 godzin niektórych z nowości wydawniczych, jak np. FIFĘ 19 i Star Wars: Battlefront II. Ogramy je w trybie single oraz multiplayer.

Jeśli zdecydujecie się skorzystać z promocji, pamiętajcie o wyłączeniu subskrypcji przed zakończeniem okresu próbnego, bowiem po 7 dniach zostanie aktywowany pakiet miesięczny za 14,99 zł. Oby tylko nie wystąpiły problemy z połączeniem, jak to miało miejsce dosłownie kilka dni temu. Wówczas globalna awaria serwerów nie pozwoliła dziesiątkom, jeśli nie setkom tysięcy graczy zalogować się na konto i odpalić gry w trybie online.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię