Strona głównaGryAktualnościDe_cache - wiemy jak wygląda nowa, odświeżona wersja mapy

De_cache – wiemy jak wygląda nowa, odświeżona wersja mapy

Na trwającym w ten weekend ESL One New York zaprezentowano właśnie nową, odświeżoną wersję mapy de_cache. Zmiany tyczą się przede wszystkim wyglądu, natomiast niewiele zmieniło się jeśli chodzi o układ mapy.

Na nowym de_cache jest teraz o wiele bardziej kolorowo, a przede wszystkim zielono. W bardzo wielu miejscach pojawiła się roślinność, Teraz mapa jeszcze bardziej przypomina okolice Czarnobyla, opanowane przez naturę. Oprócz tego pojawiły się nowe elementy wystroju, takie jak nowa ciężarówka – teraz jest to bardzo rozpoznawalna Tatra – oraz pojazd opancerzony na BS-ie A, który zastąpił kontener. Zmienił się również wystrój kilku pomieszczeń. Zobaczcie je na screenach.

Nowa wersja de_cache:

Wiele osób skarży się, że nic nie zmieniło się jeśli chodzi o układ mapy. Jednak pamiętać należy, że odnowiona wersja Dust2 również nie dostała praktycznie żadnych zmian jeśli chodzi o układ. Poza tym, to nie znaczy, że nowa mapa nie wpłynie na strategię drużyn. Pojawiło się w niej bowiem wiele nowych miejsc, z których można rzucać granaty, jak również „spotów”, które pozwalają eliminować przeciwników.

Najważniejsze jednak jest, żeby zmiany w grafice nie wpłynęły na płynność animacji. Ale chyba nie powinno być źle, skoro organizatorzy ESL One New York zdecydowali się na rozegranie showmatchu na nowej mapie.

Jak podoba Wam się nowa wersja de_cache?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię