Strona głównaGryTargi i konferencjeFuture Games Show zapowiada kolejne wydarzenie i nowości o ponad 40 grach

Future Games Show zapowiada kolejne wydarzenie i nowości o ponad 40 grach

Przyszłość jednych imprez branżowych wciąż jest bardzo niepewna, natomiast inne już teraz ogłaszają swoje plany – jak Future Games Show.

Future Games Show wraca w marcu, będzie zatytułowane Spring Showcase, a autorzy zapowiadają trailery, ogłoszenia, analizy i wywiady dotyczące ponad 40 gier. Spring Showcase odbędzie się 25 marca i jest jednym z trzech wydarzeń zaplanowanych na 2021. Kolejne mają mieć miejsce w czerwcu oraz sierpniu.

Future Games Show

Wspomniane 40 gier to dzieła ponad 30 twórców, w tym SEGI, Warner Bros oraz Electronic Arts. Ma to być mix premier, wywiadów z deweloperami oraz ekskluzywnych ogłoszeń. Pojawi się coś dobrego na każdą platformę – PS5, Xboxa Series X, Switcha, PS4, Xboxa One oraz poczciwe blaszaki.

Transmisja z wydarzenia rozpocznie się o 22:45 naszego czasu od pre-show prezentowanego przez Daedalic Entertainment, a główna część wystartuje kwadrans później. Gospodarzami głównej części będą aktorzy głosowi Resident Evil 3 Remake – Jeff Schine oraz Nicole Tompkins. Transmisja będzie miała miejsce m.in. na Twitchu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTechRadar
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię