Strona głównaGryAktualnościDead by Daylight x Stranger Things - promocje związane z zakończeniem wydarzenia

Dead by Daylight x Stranger Things – promocje związane z zakończeniem wydarzenia

Wkrótce zakończy się wydarzenie crossoverowe Dead by Daylight x Stranger Things, więc macie ostatnie chwile by zakupić DLC lub postaci związane z tą historią.

Twórcy Dead by Daylight, Behaviour Interactive, ogłosili nadchodzące zmiany we wpisie na oficjalnej stronie. Ostatni dzień na zakup zawartości związanej ze Stranger Things przypadnie na 17 listopada. Wszystkie postaci oraz skiny zakupione do tej pory będą już na zawsze w posiadaniu graczy, ale ponieważ nie da się kupić map – te znikną bezpowrotnie.

Dead by Daylight

Mamy jednak również dobre wiadomości. Od 18 sierpnia do 17 listopada potrwa wyprzedaż na postaci Nancy Wheeler, Steve’a Harringtona oraz Demogorgona – wszystkie będą o połowę tańsze. Ich skiny będą na wyprzedaży od 18 sierpnia do 8 września. 60% zniżki trafi się także tym, którzy zdecydują się na zakup DLC Stranger Things – ta promocja potrwa do 1. września i obejmie Steam, sklep PlayStation, Xboxa, Stadia oraz Switcha.

Zobacz: Pinhead z filmu Hellraiser trafi do Dead by Daylight

W tym samym czasie na Steam, w sklepie PlayStation, Xbox oraz Stadia znajdziecie cały pakiet podstawowej wersji DbD x Stranger Things, przeceniony o 50%.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię