Strona głównaGryAktualnościDeadliest Catch: The Game - symulator poławiacza krabów na podstawie serialu Discovery

Deadliest Catch: The Game – symulator poławiacza krabów na podstawie serialu Discovery

Rynek symulatorów chyba nie jest w stanie nas niczym zaskoczyć. Tu może powstać dosłownie wszystko. Na przykład symulator poławiacza krabów.

Pomysł stworzenia Deadliest Catch: The Game nie wziął się z niczego. To projekt powstający na podstawie serialu Discovery, który doczekał się już 15. sezonu. W grze wcielimy się w rolę kapitana kutra rybackiego, na pokładzie którego wyruszymy na połów krabów. Naszym zadaniem będzie odpowiednie przygotowanie wyprawy, w tym wyznaczenie trasy i zakup odpowiedniego wyposażenia. Po wypłynięciu z portu na wody Alaski staniemy za sterami łodzi i będziemy odpowiadać nie tylko za trzymanie odpowiedniego kursu, ale również zarzucanie i zbieranie klatek, czy sortowanie złapanych krabów.

Zobacz: Na Steamie pojawił się symulator nałogowego… masturbanta

Głównym założeniem gry jest dokładne odwzorowanie warunków znanych z planu serialu. Każdy element rozgrywki zostanie więc przygotowania z dbałością o najmniejsze szczegóły, w czym mają pomóc odpowiednio dorpacowane tekstur. Nie zabraknie też miejsca dla zmiennych warunków pogodowych oraz zaawansowanej fizyki wody.

Zobacz: It’s Winter – symulator nudnego rosyjskiego życia jakiego jeszcze nie było

Pieniądze na stworzenie gry będą zbierane na Kickstarterze. Wydawca tytułu – Ultimate Games, chce zebrać minimum 12 tys. dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię