Strona głównaGryAktualnościDeath Stranding ma mieć bardzo łatwy tryb dla "miłośników kina"

Death Stranding ma mieć bardzo łatwy tryb dla „miłośników kina”

Asystentka Hideo Kojimy zdradziła fanom drobny szczegół dotyczący nadchodzącej gry.

Na Twitterze osobistej asystentki Hideo Kojimy pojawił się dzisiaj post, w którym poinformowała, że po miesiącu rozgrywki wreszcie skończyła wersję testową Death Stranding. Co ciekawe, zdecydowała się na poziom trudności „very easy”.

Zobacz: Death Stranding – Hideo Kojima prezentuje nowe materiały z gry

Myśl niedługo później rozwinął sam Kojima. Wyjaśnił, że z racji obecności w grze znanych aktorów, Normana Reedusa czy Madsa Mikkelsena, spodziewają się graczy zainteresowanych bardziej ich postaciami, a mniej samą rozgrywką. Ze względu na nich, zamiast standardowego poziomu Easy, pojawiła się również wersja Very Easy.

Nie wiemy oczywiście, jak w praktyce wyglądać będzie ten tryb. Na razie dowiedzieliśmy się tylko o jego istnieniu. Sądząc jednak po komentarzu Kojimy, możemy spodziewać się braku jakichkolwiek zagrożeń. Gracze będą mogli rozsiąść się wygodnie z kontrolerem w ręku i obserwować fabułę, jaką stworzyli twórcy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię