Strona głównaKonsoleDeath Stranding – Hideo Kojima prezentuje nowe materiały z gry

Death Stranding – Hideo Kojima prezentuje nowe materiały z gry

Hideo Kojima zawitał do Niemiec z całkowicie nowym materiałem promującym Death Stranding. Wejdź i zobacz najświeższe materiały jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku zaprezentowanych podczas gamescom 2019.

Premiera Death Stranding zaplanowana jest na 8 listopada tego roku. Ojcem produkcji jest Hideo Kojima, który odpowiada również za serię gier spod znaku Metal Gear. W grze wystąpi plejada gwiazd znanych z dużego oraz małego ekranu. Świat przedstawiony w Death Stranding jest tajemniczy i bardzo niepokojący.

Zobacz: Death Stranding trafi również na PC?

Najnowsze materiały zaprezentowane przez Kojime podczas tegorocznego gamescom jeszcze bardziej w tym utwierdzają. Pierwszy z filmów przedstawia nieznaną dotąd postać Mama, która nie odejść ponieważ jej niewidzialne dziecko znajduje się po drugiej stronie. Kolejny materiał to… aktualizacja niemowlaka, do której przystępują Guillermo del Toro na spółkę z Normanem Reedusem.

Zobacz: Death Stranding – Hideo Kojima zaprezentował dwie okładki standard i steelbook

Ale im dalej w las… gameplay dosłownie wygrywa internety. Nasz protagonista sika sobie długim zwartym strumieniem, potem w tym miejscu wyrasta muchomor. Zresztą zobaczcie sami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceyoutube
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię