Strona głównaGryAktualnościModern Warfare: Pod koniec miesiąca zobaczymy fragmenty kampanii

Modern Warfare: Pod koniec miesiąca zobaczymy fragmenty kampanii

Infinity Ward poinformowało wczoraj o swoich planach dotyczących nowego Call of Duty.

Mówiąc konkretniej, o planach przed premierą samej gry. Na Twitterze pojawiła się grafika przedstawiająca drogę do momentu, kiedy Modern Warfare oficjalnie ujrzy światło dzienne.

Zobacz: Nowy gameplay Modern Warfare prezentuje kolejne tryby gry

Przede wszystkim, dla tych, których ta informacja wcześniej ominęła, w tym miesiącu czekają nas dwa weekendy z beta testami. Tym razem w nasze ręce trafi już bardziej kompletny tryb multiplayer, nie tylko Gunfight. Pierwsza beta, od 12 do 16 września, jest ekskluzywna dla PlayStation 4.

Niedługo później mamy dowiedzieć się szczegółów o crossplayu. Biorąc pod uwagę, że w różnych wywiadach twórcy wypowiadali się już, jak ta funkcja ma działać w praktyce, nie zobaczymy raczej nic nowego.

Pod koniec miesiąca nastąpi z kolei wydarzenie, na które na pewno czeka spora część społeczności Call of Duty. Nareszcie zobaczymy jakiś fragment kampanii. Wciąż możemy oczywiście dostać krótki zwiastun i nie dowiedzieć się niczego, ale równie prawdopodobne jest również jakieś playthrough.

Ostatnie tygodnie do premiery gry będą z kolei kręcić się wokół Spec Ops, tajemniczego trybu stworzonego z myślą o kooperacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię