Strona głównaGryAktualnościHideo Kojima zapowiada rozmiar otwartego świata Death Stranding

Hideo Kojima zapowiada rozmiar otwartego świata Death Stranding

Skoro zapowiedź mamy już za sobą, można oficjalnie zacząć ekscytować graczy detalami.

Sporo szumu narobiło wokół siebie ostatnio Death Stranding. Najpierw plotki, później przecieki screenów z PlayStation Store, a potem wreszcie wyczekiwane przez wszystkich szczegóły. Zobaczyliśmy nowy zwiastun i poznaliśmy datę premiery.

Zobacz: Death Stranding trafi też na PC?

Powoli wkraczamy więc w okres, kiedy trzeba podtrzymywać hype graczy aż do listopada. Pierwszy parę z ust puścił Hideo Kojima, zapowiadając ogrom stworzonego przez niego świata.

„Widzicie tę górę w oddali? Będziecie mogli się na nią wspiąć.” – zdaje się mowić Kojima w swoim dzisiejszym poście na Twitterze. Chociaż takie detale robią wrażenie, myśli większości graczy poszły w oczywistym kierunku.

Nie ulega jedak wątpliwości, że Death Stranding ma jeszcze mnóstwo niespodzianek do odkrycia. Kolejna gra z otwartym światem to potencjał na nieograniczone możliwości i niezwykłe uniwersum. Z drugiej jednak strony, czy Kojimie uda się wprowadzić odrobinę świeżości do gatunku, który przez ostatnie lata zdążył już zmęczyć większość graczy?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię