Strona głównaGryAktualnościDeathloop na nowych, obszernych fragmentach

Deathloop na nowych, obszernych fragmentach

Jednym z ciekawszych elementów nowego State of Play były bardzo obszerne fragmenty nadchodzącego Deathloop. Pokazano niemal 10 minut rozgrywki.

Deathloop to ostatni konsolowy exclusive – przynajmniej póki co – jaki wyjdzie spod skrzydeł Arkane Studios i Bethesdy na PlayStation 5. Konsolowy exclusive, bo gra pojawi się także na PC. Premiera gry już 14 września, więc całkiem niedługo.

Zobacz: Deathloop – premiera przesunięta po raz kolejny. Czy ostatni?

Największą niespodzianką płynącą z pokazu jest to, że gra – mimo wcześniejszych zapowiedzi – nie będzie jedynie tytułem PVP. Otrzyma też całkiem klasyczny tryb fabularny. Wiemy o nim póki co tyle, że jego główny bohater został podwójnie uwięziony – na wyspie i w zapętlającym się w kółko fragmencie czasu. Misje w trybie fabularnym będą polegały na eliminacji kolejnych celi, a zapętlenie czasu pozwoli poznawać je coraz lepiej i coraz skuteczniej do nich podchodzić. Pojawia się tutaj też wspomniany wcześniej element PvP – w każdej chwili w trakcie naszej misji może się w niej pojawić inny gracz, którego musimy pokonać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię