Strona głównaGryDemo Mario Tennis Aces w komplecie z darmowym tygodniem Nintendo Switch Online

Demo Mario Tennis Aces w komplecie z darmowym tygodniem Nintendo Switch Online

Dwie pieczenie na jednym ogniu. Jest okazja, żeby sprawdzić nie tylko jeden z ciekawszych tytułów multiplayer na Switchu, ale również przekonać się, co do zaoferowania ma niedawno wprowadzona subskrypcja Nintendo

Trial Mario Tennis Aces dostępny będzie do ściągnięcia przez następne dwa dni. Jest to możliwość sprawdzenia części multiplayer gry. Ponadto cała zawartość, jaką uda Wam się odblokować przez następne dwa dni trafi do pełnej wersji, jeżeli zdecydujecie się na zakup.

Zobacz: Tańsze Nintendo Switch zadebiutuje juz za 2 miesiące? 

Warto również zaznaczyć, że pełna wersja gry posiada tryb jednoosobowy. Stosunkowo krótki, sympatyczny single player dostarcza mnóstwo rozrywki i potrafi miejscami postawić gracza przed większym wyzwaniem, ale służy przede wszystkim jako sposób na poznanie mechanik Mario Tennis Aces. Sama gra skupia się głównie na trybie multiplayer, co potwierdza dostępna aktualnie wersja demonstracyjna.

Jeżeli nie jesteście jednak zainteresowani samą grą, ściągnięcie triala to dobra okazja na przetestowania Nintendo Switch Online. Darmowy, tygodniowy dostęp do abonamentu pozwoli Wam sprawdzić chociażby fenomen Tetris 99, o którym jeszcze niedawno było głośno w branży. Ponadto subskrypcja gwarantuje również dostęp do imponującej kolekcji klasyków z NES-a, których bez wątpienia starczy na grubo ponad tydzień.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię