Strona głównaKonsoleTańsze Nintendo Switch zadebiutuje już za 2 miesiące?

Tańsze Nintendo Switch zadebiutuje już za 2 miesiące?

Od kilku tygodni pojawiają się informacje o dwóch nowych wersjach Nintendo Switch. Jedna z nich ma być prostszą i zarazem tańszą konstrukcją. Najnowsze informacje sugerują, że do sprzedaży trafi ona już pod koniec czerwca.

The Wall Street Journal już w marcu donosił, że Nintendo szykuje dwie nowej wersje konsoli Switch. Jedna ma być ulepszoną i droższą wersją, a druga słabszą i tańszą konstrukcją. Póki co nie znamy żadnych szczegółów, ale Bloomberg informuje, że uproszczony wariant Nintendo Switch miałby trafić na sklepowe półki już pod koniec czerwca.

O konsoli w sumie nie wiemy zbyt wiele. Ma to być tańsza wersja Nintendo Switch. Na ten temat pojawiają się różne informacje. Jedni sugerują brak stacji dokującej, więc w domyśle możliwość działania tylko w wersji przenośnej. Jeszcze inne plotki mówią o wersji z mniejszym ekranem lub brakiem wibracji, co też przełożyłoby się na niższą cenę. Bloomberg nie precyzuje tego dokładnie. Jedyna informacja, pozyskana od tajemniczego źródła, jest taka, że konsola miałaby zadebiutować już w czerwcu.

Jednocześnie informator nie mówi nic o droższej i lepszej wersji Switcha. Ta, według wcześniejszych plotek, również miałaby trafić do sprzedaży w tym roku, ale wygląda na to, że może to nastąpić nieco później.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBloomberg
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię