Strona głównaGryAktualnościHopoo Games przedstawia swój plan rozwoju Risk of Rain 2. Nowy content...

Hopoo Games przedstawia swój plan rozwoju Risk of Rain 2. Nowy content już w czerwcu

Sądząc po ostatnim poście na steamowej stronie gry, deweloperzy mają bardzo ambitne plany względem swojego nowego roguelike’a i chcą jak najszybciej wydostać się z Early Accessu.

Powodów ostatniej popularności Risk of Rain 2 jest kilka. Przede wszystkim, to kawał świetnej gry. Przejście z 2D w pierwszej części na 3D z perspektywy trzeciej osoby okazało się kapitalnym rozwiązaniem, a aspekt multiplayer sprawił, że gra została szybko zauważona przez streamerów. Premierowa okazja w postaci darmowej kopii dla swojego znajomego za każdą kupioną sztukę, była również bardzo dobrą okazją na przetestowanie nowego Early Accessu z kimś bliskim.

Zgodnie z przewidywaniami społeczności, Hopoo Games ma jasny plan od premiery wczesnego dostępu aż do wypuszczenia pełnej, oficjalnej wersji gry. Biorąc pod uwagę wsparcie modyfikacji już od pierwszego dnia oraz popularność pierwszej części, za pół roku Risk of Rain 2 może zacząć przytłaczać możliwościami.

Zobacz: Risk of Rain 2 przekroczyło magiczną barierę 500 tysięcy graczy. 

Jak widać na powyższej grafice, większość nowej zawartości będzie skupiać się wokół bossów, przedmiotów i etapów. Deweloperzy planują pielęgnować więc nieskończony charakter gry. Już teraz przy odrobinie szczęścia można spędzić w jednej rundzie kilka ładnych godzin, aż do momentu kiedy przeciwnicy przestają pojawiać na mapie, a nasza postać okazuje się… zbyt silna. Z czasem poziom trudności powinien jednak rosnąć i sprawiać, że przechodzenie kolejnych poziomów nie będzie tak łatwe dla doświadczonych graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię