Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 – wielkie wydarzenie z okazji 30-lecia Bungie

Destiny 2 – wielkie wydarzenie z okazji 30-lecia Bungie

Bungie świętuje swoją trzydziestą rocznicę. Z tej okazji deweloper udostępnił nową zawartość w Destiny 2.

Od dziś wszyscy Strażnicy i Strażniczki mogą przystąpić do gry, aby uzyskać dostęp do zawartości na 30-lecie Bungie, w tym nowej 6-osobowej aktywności z dobieraniem graczy, skrywanych tajemnic, kolekcjonerskich nagród i innych atrakcji. Deweloper udostępnił także nowy zwiastun zapraszający do zabawy.

Gracze, którzy chcą doświadczyć jeszcze więcej wrażeń związanych z obchodami 30. rocznicy, mogą zakupić Destiny 2: Pakiet na 30-lecie Bungie, a następnie zgłębić nowy loch inspirowany Jaskinią Łupów na Kosmodromie, poddać się nostalgii, uzyskując dostęp do egzotycznej wyrzutni rakiet Gjallarhorn wraz z katalizatorem i zebrać nowy oraz klasyczny sprzęt, w tym:

  • Miecz Claymore z gry Myth;
  • Legendarną broń z Destiny 1;
  • Pancerz z motywem Ciernia;
  • Egzotycznego Wróbla Chyżogjallar;
  • Zdobienia pancerza inspirowane grą Marathon;
  • Zdobienia pancerza Bungie inspirowane modą uliczną;
  • I więcej!

Destiny 2

Na graczy czeka masa tajemnic do odkrycia. Co więcej, fundacja Bungie przeprowadza 3. doroczną kampanię dobroczynną Game2Give! Co roku fundacja Bungie z pomocą Strażników z całego świata zbiera fundusze na zdrowie i dobrobyt dzieci, pomoc humanitarną oraz działania charytatywne skupiające się na różnorodności, sprawiedliwości i integracji. Aby wesprzeć wydarzenie wystarczy wziąć udział w specjalnie zorganizowanym w streamie lub samodzielnie wesprzeć akcję Game2Give. Możecie to zrobić do 15 grudnia.

Zobacz: Battlefield 2042 – pierwszy sezon przyniesie nową mapę i specjalistę

To nie koniec atrakcji. Na Strażników i Strażniczki czeka też wiele innych atrakcji, w tym wydarzenia w grze, niesamowite zakończenie Sezonu Zagubionych oraz nowy dodatek Destiny 2: Królowa-Wiedźma, który ukaże się 22 lutego 2022 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię