Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 dostanie jeszcze co najmniej trzy, duże dodatki

Destiny 2 dostanie jeszcze co najmniej trzy, duże dodatki

Bungie właśnie zdradziło sporą porcję planów dotyczących Destiny 2. Jeśli ktoś myślał, że to martwa gra – mocno się zdziwi. Twórcy mają plan na kolejnych kilka lat.

Bungie ma bardzo ambitne plany co do kolejnych lat istnienia Destiny 2 na rynku. Po pierwsze, 22 września pojawi się pierwszy duży dodatek, zatytułowany Beyond Light. Wyjdzie na wszystkich wspieranych dotychczas platformach, czyli PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. 

Destiny 2: Beyond Light – trailer

Ale to nie koniec. Gra otrzyma nie jeden, a aż trzy duże dodatki. Oczywiście nie od razu – plany Bungie sięgają dużo dalej, bo aż do roku 2022. Oprócz Beyond Light, będą to The Witch Queen oraz Lightfall. Kolejne rozszerzenia będą się ukazywać cyklicznie, co roku. Pierwszy, jak już wspomniałem, jeszcze w tym roku, kolejne w przyszłym, a ostatni w 2022.

Zobacz: Destiny II: nowy teaser zdradza część tajemnic Sezonu 11

Skąd takie podejście? Bungie twierdzi, że Destiny 2 stało się zbyt rozbudowaną grą by tak po prostu ją odciąć i stworzyć Destiny 2. Tym samym możemy oczekiwać, że na trzech zapowiedzianych dzisiaj rozszerzeniach się nie skończy.

Dodatki mają obsługiwać 4K w 60 fps, a aktualizacja do next-genów ma być darmowa. Gra otrzyma również cross-play pomiędzy generacjami tego samego producenta.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię