Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - Bungie planuje zmiany w szczytowym ekwipunku

Destiny 2 – Bungie planuje zmiany w szczytowym ekwipunku

Nowy dodatek idzie w bardzo dobrą stronę. 

Skoro Shadowkeep miał już swoją premierę, przeżyliśmy pierwsze tygodnie z przejściem na Steama i wszyscy zdążyli ukończyć już większość nowych aktywności, przyszedł czas na stopniowe naprawianie mniejszych problemów.

Zobacz: Destiny 2 – do gry trafił nowy, egzotyczny łuk. Oto jak go zdobyć

We wczorajszej odsłonie This Week at Bungie, twórcy zapowiedzieli, że będą robili zmiany do szczytowego ekwipunku (Pinnacle Gear), czyli jedynych nagród, które są w stanie podnieść nasze światło powyżej 950. Już niedługo mają one wypadać na poziomie światła o dwa punkty wyższym od naszego ogólnego poziomu. Znacznie ułatwi to proces wzmacniania swojej postaci.

Ponadto znajdzie się również wygodny i sprawdzony sposób, żeby zdobyć kolejne bronie z Season of the Undying, Pluperfect i Temporal Clause. Do tej pory dostawaliśmy je z Season Passa, a później mogły one wypaść wyłącznie podczas robienia aktywności. Już niedługo obie bronie zobaczymy jednak wśród zadań na Vex Offensive.

Chociaż zmiany na pierwszy rzut oka nie wydają się duże, rework szczytowego ekwipunku to zdecydowanie jeden z elementów gry, który społeczność Destiny 2 irytował najbardziej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię