Strona głównaGryAktualnościUbisoft zapowiada swoje pierwsze gry na nową generację

Ubisoft zapowiada swoje pierwsze gry na nową generację

Kolejna odsłona Watch Dogs jest wśród nich. 

Ostatni raport finansowy Ubisoftu dawał jednoznacznie do zrozumienia, że nie jest zbyt dobrze. Breakpoint został uznany za porażkę, twórcy rozpoczęli plan jego naprawy, a sama sprzedaż nie spełniła oczekiwań firmy. Jak się jednak okazało, Ubisoft ma jasny plan na przyszłość i planuje wykorzystać do wielkiego powrotu nową generację.

Zobacz: Ghost Recon Breakpoint – recenzja

Podczas tego samego raportu Yves Guillemot poinformował w rezultacie, że te same trzy gry, których premiera została przesunięta na kolejny rok fiskalny, Watch Dogs Legion, Gods & Monsters i Rainbow Six Quarantine, będą również pierwszymi reprezentantami Ubisoftu na PlayStation 5 i Xbox Scarlett.

Co ciekawe, CEO firmy poinformował również, że w tym samym okresie zobaczymy również kolejne dwie gry AAA. Chociaż Ubisoft nie planuje żadnych rewolucji w nadchodzących miesiącach, wygląda na to, że w kolejny rok planują wejść pełną parą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię