Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - Bungie zachęci do powrotu na Księżyc i do Dreaming...

Destiny 2 – Bungie zachęci do powrotu na Księżyc i do Dreaming City

Dobra wiadomość dla fanów Destiny 2. Bungie usłyszało prośby graczy i planuje dostarczyć więcej motywacji do powrotu do starszych lokacji. 

Nowy dodatek do Destiny 2 nie spotkał się ze zbyt dużym entuzjazmem ze strony graczy. Europa wygląda bardzo ładnie i oferuje kilka godzin widowiskowej kampanii, ale gameplay loop pozostaje ten sam. Co więcej, zniknęło bardzo dużo broni oraz kilka planet.

Zobacz: Ubisoft i Massive pracują nad grą w uniwersum Star Wars

Gracze zaczęli więc domagać się większej liczby aktywności oraz motywacji do grindu po nowe bronie. Bungie na część zarzutów odpowiedziało w roadmapie 13 sezonu gry, zapowiadając powrót do paru zapomnianych lokacji.

Następny sezon ma w rezultacie zachęcić graczy do odwiedzenia Księżyca i Dreaming City. Powrócą bowiem sety Reverie Dawn oraz Dreambone Armory. Kilka klasycznych broni, pokroju Vouchsafe’a czy Waking Vigila, również wrócą w ramach Shattered Throne, wzbogacone o nowe perki. Ponadto, aktualizacja powiększy pulę Lost Sectorów o aktywności dostępne w obu tych lokacjach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię