Strona głównaGryAktualnościUbisoft i Massive pracują nad grą w uniwersum Star Wars

Ubisoft i Massive pracują nad grą w uniwersum Star Wars

Gwiezdne Wojny już nie tylko u Elektroników. Nad nowym open worldem w świecie Star Wars pracuje Ubisoft i Massive Entertainment.

Electronic Arts nad swoim podejściem do Star Wars zaczyna powoli panować. Po średnio udanych Battlefrontach pojawiło się świetnie przyjęte Jedi: Fallen Order. Niedługo później ze sporym entuzjazme przyjęto Squadrons. Przyszedł jednak czas, żeby ktoś jeszcze spróbował swoich sił w tym uniwersum.

Zobacz: System Shock 2 Enhanced Edition z obsługą VR

Ubisoft ogłosił właśnie współpracę z Lucasfilm Games. Twórcy The Division, Massive Entertainment, rozpoczął zatrudnianie nowych pracowników do swojego kolejnego projektu. W uniwersum Gwiezdnych Wojen ma powstać gra z otwartym światem.

Według Seana Shopawa z Disneya Electronic Arts pozostaje jednak jednym z ich kluczowych partnerów. Firma doszła po prostu do wniosku, że znajdzie się miejsce dla jeszcze jednego studia. W rezultacie swoją szansę dostał Ubisoft.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGematsu
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię