Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 z kolejnymi problemami technicznymi - gracze zgłaszają znikające przedmioty i...

Destiny 2 z kolejnymi problemami technicznymi – gracze zgłaszają znikające przedmioty i pieniądze

Początek roku to jakiś pechowy okres dla twórców Destiny 2. Dopiero co dwa tygodnie temu gra przeszła dość długi “downtime”… a dzisiaj mamy do czynienia z kolejną tego typu sytuacją.

Dzisiaj po zalogowaniu gracze mogli ujrzeć informację “Serwery Destiny 2 są niedostępne”. Mogło to mieć związek z wypuszczonym dzisiaj eventem Crimson Days Valentine’s Event, bo po około 1,5 godziny po aktualizacji Bungie usunęło wszystkich graczy z gry i rozpoczęło procedurę awaryjną.

Zobacz: Destiny 2 – cztery egzotyki do zgarnięcia dla posiadaczy Twitch Prime

Po około godzinie gra wróciła, ale nie był to koniec problemów – gracze zaczęli masowo zgłaszać znikanie przedmiotów oraz wirtualnej waluty, które posiadały ich postaci. To sytuacja bardzo podobna do tej, która miała miejsce 28 stycznia, kiedy gra była niedostępna przez około 10 godzin. W tamtym czasie Bungie udało się rozwiązać problem znikającej waluty oraz przywrócić kopie zapasowe kont graczy. To był pierwszy przypadek w historii, kiedy twórcy gry musieli przywracać backupy. 

Zobacz: Do Destiny 2 prawdopodobnie powróci tryb Trials of Osiris

Bungie póki co nie informuje o przyczynach dzisiejszej awarii, ale wiele wskazuje na to, że gdy wszystko już wróci do względnej normy, po raz kolejny trzeba będzie wykonać przywracanie kopii zapasowej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię