Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - niedługo będzie można zmieniać wygląd Ghostów

Destiny 2 – niedługo będzie można zmieniać wygląd Ghostów

Nadchodzą nowe możliwości customizacji. Bungie właśnie zapowiedziało aktualizację do Ghostów w Destiny 2, która pozwoli zmieniać ich wygląd.

Chociaż Ghost regularnie do nas przemawia i jest kluczowym elementem większości misji fabularnych w Destiny 2, jego użyteczność podczas walki jest stosunkowo niewielka. Do tej pory większość graczy dbała więc przede wszystkim o dostępne na nich pasywne umiejętności. Zapowiedziana niedawno aktualizacja nie zmieni co prawda użyteczności Ghostów, ale sprawi, że będą mogły teraz dużo lepiej wyglądać.

Zobacz: Destiny 2 – w Beyond Light powrócą bronie Pinnacle

W ekspansji Beyond Light Ghosty będą zbliżone bardziej do pozostałych części naszego ekwipunku. Dostaniemy nie tylko możliwość zmiany wyglądu, ale również poziom energii i dostęp do modów.

Oznacza to, że w następnym dodatku Ghosty staną się częścią naszych buildów. Podobnie jak w przypadku armorów, będziemy mogli zmieniać mody zależnie od sytuacji w jakich się znajdujemy. Sam system zmiany wyglądu będzie przypominać z kolei ornamenty. Po kupieniu skina z Eververse, będziemy mogli założyć dany wygląd na każdym z naszych Ghostów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię