Strona głównaKonsolePlayStation 5 na Ebayu odsprzedawane za 25 tysięcy dolarów

PlayStation 5 na Ebayu odsprzedawane za 25 tysięcy dolarów

Internetowi „biznesmeni” solidnie przygotowali się do premiery PlayStation 5. Cena konsoli Sony na Ebayu waha się aktualnie w granicach 2 tysięcy dolarów.

Rozpoczęcie preorderów PlayStation 5 nie należało do najbardziej cywilizowanych i zorganizowanych procesów. Konsole w Stanach Zjednoczonych błyskawicznie się wyprzedały, a teraz zaczynają osiągać horrendalne ceny na aukcjach.

Zobacz: Wsteczna kompatybilność na PS5 dostępna dla “99% gier”

Użytkownicy, którym udało się dokonać zamówienia przedpremierowego PS5, teraz zaczynają je odsprzedawać. Jedna z aukcji, wystawiona stosunkowo wcześnie, zaraz po zamknięciu składania zamówień, dobiła aż do kwoty 25 tysięcy dolarów. Autor tej kuszącej oferty pieniędzy prawdopodobnie nie zobaczy, ponieważ jego aukcja złamała regulamin Ebaya.

Średnie ceny PS5 na amerykańskich portalach wciąż grubo przekraczają jednak oryginalne 500 dolarów, które zażyczyło sobie wczoraj Sony. Teraz pozostaje tylko pytanie, czy Microsoft nauczył się czegokolwiek od swoich rywali i czy zobaczymy powtórkę z rozrywki za kilka dni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię