Strona głównaGryAktualnościWorld of Tanks – twórcy wytoczyli potężne działa

World of Tanks – twórcy wytoczyli potężne działa

Do World of Tanks trafiła zupełnie nowa siła uderzeniowa. Najnowsza aktualizacja wprowadza do gry dodatkową linię czołgów do polskiego drzewka technologicznego!

Dźwięk strzałów 6 zupełnie nowych niszczycieli czołgów od poziomu V do X już teraz rozbrzmiewa nad polami bitwy. Nowe jednostki wyposażone są w działa, jakich nie było to tej pory w grze. Charakteryzują się potężną siłą uderzeniową oraz wprowadzają do WOT zupełnie nową mechanikę pocisków, która umożliwia zadawanie maksymalnych obrażeń w starciach na krótkich dystansach. Nowe działa pozwalają czołgom najwyższych poziomów strzelać z niezrównaną siłą uderzeniową. Oznacza to, że polskie niszczyciele charakteryzują się najwyższą prędkością pocisków specjalnych w grze.

Poniżej możecie zobaczyć polskie niszczyciele w akcji:

Razem z nową polską siłą do gry trafia też dowódca gotów do poprowadzenia natarcia. Popularny polski streamer i wieloletni twórca treści o World of Tanks, Cygan stanie u boku czołgistów z własną ścieżką głosową. Ponadto, w grze zadebiutuje też całkowicie nowy tryb pośmiertny, który pozwoli między innymi poznać szczegóły strzału, przez który gracze zostali pokonani. Więcej informacji pomoże dowódcom wyciągać wnioski niezbędne do zwycięstwa w kolejnych starciach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię