Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 - powrót starego exploita rujnuje nowy sezon

Destiny 2 – powrót starego exploita rujnuje nowy sezon

Rollercoaster o nazwie „content Destiny 2” wciąż jedzie. Tym razem gracze odkryli potęgę popularnego jakiś czas temu exploita.

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że nowy sezon i pewna przyszłość gry naprawiły niezadowolenie społeczności. Od tego czasu w świecie Destiny 2 pojawił się jednak kolejny problem – popularny exploit.

Zobacz: Destiny 2 – nowy egzotyk pozwala niemalże one shotować bossy

Weterani gry słysząc hasło „AFK forge” pewnie przewrócą oczami. Okazuje się bowiem, że stary exploit, który kiedyś został odkryty przez społeczność, teraz jest jeszcze silniejszy niż zwykle. Gracze zbijają swoje światło poniżej 750, wchodzą do matchmakingu kuźni i przesiadują tam całe noce AFK. Kiedy przewidziany na aktywność czas się kończy, gracze przegrywają walkę, dostają za nią loot, a po kilku chwilach gra automatycznie wrzuca ich w kolejkę do tej samej kuźni.

Można więc włączyć matchmaking, pójść do pracy albo szkoły i wrócić do ekwipunku zapełnionego lootem. Nie byłoby pewnie w tym nic złego, gdyby nie fakt, że podczas kuźni dropią nowe Umbral Engramy. Jest to więc nie tylko sposób na kilka(dziesiąt) darmowych przedmiotów legendarnych, ale również podbicie swojego poziomu Lighta bez jakiegokolwiek wysiłku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię