Strona głównaGryAktualnościDestiny 2: przecieki zdradzają przyszłość serii?

Destiny 2: przecieki zdradzają przyszłość serii?

Spory przeciek ujawnia informacje o nadchodzącej zawartości w Destiny 2. Ich potwierdzenie (lub zaprzeczenie) poznamy jednak nie wcześniej niż w nadchodzących miesiącach.

24 sierpnia Bungie zaplanowało stream poświęcony Destiny 2. Mają tam się pojawić między innymi szczegóły dotyczące The Witch Queen oraz Season of the Lost – nadchodzącego dodatku oraz sezonu. Jednak już teraz możemy przyjrzeć się informacjom, które wyciekły i krążą po sieci. Mowa w nich o kilku znaczących szczegółach z przyszłości gry.

Destiny 2

Przeciek swoje początki miał na serwerze Discord RaidSecrets, a od tamtej pory informacje można zauważyć na Reddicie i innych social media. Według nich, The Witch Queen będzie zawierał nowe archetypy broni, craftingu oręża i innych elementów. Wspomniano też o Lightfall, następnym rozszerzeniu po The Witch Queen. Dla niektórych interesująca też może być informacja, że pod koniec roku Destiny 2 powinno się pojawić w Epic Games Store.

Bungie podobno planuje też powrót klasycznych raidów z czasów Destiny 2, takich jak Wrath of the Machine i King’s Fall. W grze mają się też pojawić nowe przedmioty Egzotyczne.

Zobacz: Destiny 2 – Bungie wprowadza zmiany w systemie transmogryfikacji

Na koniec – szczegóły wydarzenia crossoverowego z Halo. O wydarzeniu takim plotkowano już od jakiegoś czasu, ale nowe informacje mówią, że zostało ono zaplanowane na grudzień 2021, w sam raz na 30 rocznicę Bungie. Wydarzenie będzie miało miejsce w pierścieniu Halo, w grze pojawi się też inna zawartość związana z drugą serią Bungie. W tym – zestaw pancerza inspirowany Halo dla każdej klasy, pancerz Marathon dla każdej klasy, battle pas ONI, dwie misje z motywami Halo oraz cztery bronie ze świata Halo. Jeśli się uda, wydarzenie powinno się zbiec w czasie z premierą Halo Infinite.

To wszystko oczywiście niepotwierdzone informacje, pochodzące z przecieków. 24 sierpnia i stream Bungie już za kilka dni, więc pewnie już tam dowiemy się czegoś nowego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię