Strona głównaGryAktualnościDestiny 2 dostanie drugi sezon, a w nim nowe tryby i bronie...

Destiny 2 dostanie drugi sezon, a w nim nowe tryby i bronie – wraca wyrzutnia rakiet

Myśleliście, że Destiny 2 już powoli odchodzi w zapomnienie? Nie ma tak łatwo – Bungie szykuje się do startu nowego sezonu, Season of Opulence, który zapowiada pierwszym trailerem.

Trailer nowego sezonu, który ma się pojawić 4 czerwca, ma zaledwie minutę, ale i tak zdradza kilka ciekawych nowych aktywności oraz opcji lootu. Jeśli chodzi o aktywności, to jedną z nich jest Menażeria – pierwszy tryb PvE nie będący raidem, w którym może brać udział 6 graczy. Dzieje się na Lewiatanie Calusa, gdzie odbywał się pierwszy raid – i pozwoli graczom zdobyć nowe bronie oraz opancerzenie. Póki co nie ma na jego temat zbyt wielu informacji, ale tryb przypomina oparte na zwalczaniu fal przeciwników tryby Blind Well oraz Escalation Protocol.

Zobacz: Pokonał najsilniejszego bossa Destiny 2 w pojedynkę. Ten wyczyn może się już nigdy nie powtórzyć.

Według trailera, gracze mogą zdobywać w nowym trybie loot, który sami wybiorą. Oczywiście nie dosłownie – ale tryb pozwoli na zastosowanie specjalnych runów, dzięki którym gra da graczom loot takiego typu jaki sobie życzą.

Dla graczy, którzy pokonali kampanię w Destiny 2: Foresaken, przygotowano “promocję”. Mogą raz spróbować nowego trybu jako części questa Power Surge. Jako nagrodę za nowe wyzwanie mogą otrzymać do 750 Powera.

Zobacz: Sony uniemożliwiło Bungie wprowadzenie transferu postaci w Destiny 2

Z nowych broni natomiast, trailer zdradza pojawienie się “Prawdy”, egzotycznej wyrzutni rakiet z Destiny. Będzie ją można zdobyć prawdopodobnie za questa, który pojawi się 11 czerwca.

Cały trailer możecie zobaczyć tutaj:

30 maja powinien pojawić się nowy wpis na blogu Bungie, który – mamy nadzieję – powie nam więcej o drugim sezonie.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię