Strona głównaGryAktualnościSony uniemożliwiło Bungie wprowadzenie transferu postaci w Destiny 2

Sony uniemożliwiło Bungie wprowadzenie transferu postaci w Destiny 2

Malowania Sony w roli czarnego charakteru ciąg dalszy. Tym razem krążą plotki odnośnie ich współpracy z Bungie.

Niedawno pisaliśmy o drobnych pomyłkach w Destiny 2, teraz przyszedł czas na nieco poważniejsze tematy. Najświeższa informacja padła z ust Jasona Schreiera, redaktora Kotaku odpowiedzialnego za ostatni głośny artykuł o Anthem. Podczas ostatniego odcinka podcastu Splitscreen, pomiędzy prowadzącymi nawiązała się dyskusja odnośnie Bungie oraz ich odejścia od Activision. Rozmowa o przyszłości Destiny wyciągnęła z Jasona bardzo ciekawą informację.

Zobacz: Po raz kolejny Sony wyłamuje się ze wsparcia cross-play

„Słyszałem, że Bungie chciało wprowadzić transfer postaci pomiędzy PS4 i PC przed premierą Forsaken, ale Sony na to nie pozwoliło. Doszli do wniosku, że chcą by ludzie wiązali Destiny z PS4, nawet jeżeli oznacza to dyskomfort pozostałych graczy.” Drugie zdanie oczywiście bezpośrednio z ust Sony nie padło, było bardziej wnioskiem Jasona z ich podejścia do Destiny 2.

Słowa redaktora Kotaku brzmią wyjątkowo podobnie do tego, co już wielokrotnie widzieliśmy w poczynaniach Sony. Jeszcze nie tak dawno temu mieliśmy przecież do czynienia z problemem cross-play w Fortnite. PlayStation 4 możliwość gry z graczami Nintendo Switch i Xbox One dostało dopiero po tygodniach pełnych zażartych dyskusji, długich postów na Reddicie oraz mediów nagłaśniajcych kolejny problem Sony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię