Advertisement
Strona głównaGryAktualnościDo Destiny 2 prawdopodobnie powróci tryb Trials of Osiris

Do Destiny 2 prawdopodobnie powróci tryb Trials of Osiris

Niedawno wydany patch do Destiny 2, podnoszący grę do wersji 2.7.1 jest rajem dla tzw. data miners. To ludzie, którzy uwielbiają kopać w plikach gier w poszukiwaniu ukrytych tam informacji o nadchodzących – lub nigdy nie wydanych – nowościach. Destiny 2 też ma takie smaczki.

Jeden z takich data minerów znalazł w plikach interesujące ciągi znaków, które zdają się potwierdzać, że kolejny sezon Destiny 2 będzie nosił nazwę Season of the Worthy, jak również powrót do gry trybu Trials of Osiris.

Zobacz: Bad Juju, broń z Destiny 2, pojawiła się również w Borderlands 3

Trials of Osiris był jednym z ulubionych trybów PvP w pierwszym Destiny. Gracze, w zespołach po trzy osoby, walczyli w nim z innymi takimi formacjami. Trzykrotna porażka w takim starciu oznaczała oddanie specjalnej karty związanej z wyzwaniem, natomiast za zwycięstwa (których mogło być maksymalnie siedem) gracze otrzymywali unikalne nagrody, związane z egipskimi mitami. Natomiast siedem wygranych pod rząd skutkowało podróżą do Latarni Morskiej, na której szczycie znajdował się całkowicie osobny poziom – i to prawdopodobnie z odbudową tejże latarni związane są dane znalezione przez data minerów.

Zobacz: Destiny 2 – Bungie planuje zmiany w szczytowym ekwipunku

W historii Destiny 2 istniał już podobny tryb, nazwany Trials of Nine, który jednak nie cieszył się już taką popularnością jak oryginał. Po pewnym czasie został zawieszony, ale wiele wskazuje na (triumfalny?) powrót. Jeszcze nie jest pewne czy Trials of Osiris pojawi się w kolejnym sezonie Destiny 2, który zaplanowano na początek marca 2020. Jednak doniesienia o powrocie trybu potwierdza wiele osób, robiło to już nawet wielokrotnie samo Bungie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię