Strona głównaKonsolePlayStation 5 zostało zarejestrowane w Europie. Kiedy prezentacja?

PlayStation 5 zostało zarejestrowane w Europie. Kiedy prezentacja?

Może się wydawać, że stało się to trochę późno, ale Sony w końcu zarejestrowało w Europie znak towarowy „PS5”. Czy to oznacza, że wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi?

Wszyscy ze zniecierpliwieniem czekamy na oficjalne wieści od Sony, kiedy w końcu odbędzie się oficjalna prezentacja PlayStation 5. Na ten moment mamy jedynie plotki, które mówią o lutym, ale bez żadnych konkretów. Co prawda gracze przejrzeli listę prywatnych imprez, które mają się odbyć w Sony Hall i najbardziej prawdopodobny wydaje się termin 29 lutego (sobota), ale to znowu nic pewnego. Jedynie domysły oparte na wskazówkach.

Zobacz: God of War 2, Spider-Man 2 i Horizon 2 wyjdą w ciągu 12 miesięcy?

Z innych ciekawostek – Sony w końcu zarejestrowało w Europie znak towarowy PlayStation 5. Stało się to dokładnie 27 stycznia w Szwajcarskim Federalnym Instytucie Własności Intelektualnej. Wniosek został złożony w „klasie 9”, która obejmuje też konsole do gier. To oznacza, że nikt inny nie ma prawa używać tej nazwy. Z drugiej strony, chyba nikt nie jest na tyle głupi, aby narażać się na pozew ze strony tak wielkiej firmy, jaką jest Sony.

Zobacz: PlayStation 5 popularniejsze wśród deweloperów niż Xbox Series X. Stawce przewodzą PC-ty

Na ten moment czekamy na oficjalne informacje. Przy okazji PlayStation 4 zaproszenia na prezentację wysyłane były zaledwie 3 tygodnie przed wydarzeniem, więc Japończycy mają jeszcze trochę czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię