Strona głównaWiadomościDestiny 2 za darmo z kartami graficznymi GTX 1080 i GTX 1080...

Destiny 2 za darmo z kartami graficznymi GTX 1080 i GTX 1080 Ti

Destiny 2 to jedna z najciekawszych gier, zaprezentowanych na wciąż trwających targach E3 w Las Vegas. Tym bardziej cieszy informacja, według której grę można otrzymać za darmo. Wystarczy tylko kupić kartę graficzną Nvidia GTX 1080 lub GTX 1080 Ti.

No dobra, może nie jest to tak całkowicie za darmo, w końcu oba modele kosztują grubo ponad 2 tys. zł. Ale jeśli i tak ktoś planował wyposażyć się w porządne GPU, które przez kilka najbliższych lat pozwalałoby na uruchamianie najnowszych gier w wysokich ustawieniach graficznych (przynajmniej w rozdzielczości Full HD), to właśnie nastała ku temu świetna okazja. Co ważne, promocja dotyczy również laptopów z wyżej wymienionymi modelami kart graficznych, więc potencjalnie zainteresowanych powinno być dużo więcej.

Destiny 2 zadebiutuje na PC-tach 24 października. Gra ma oferować ulepszoną grafikę, regulowany kąt widzenia, czy też wsparcie dla monitorów ultrapanoramicznych i konfiguracji wielomonitorowych. Nvidia zaprezentowała nawet, jak gra będzie się prezentować w rozdzielczości 4K z prędkością 60 klatek na sekundę i trzeba przyznać, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Gra zapowiada się niezwykle ciekawie.

Promocja na Destiny 2 z kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX 1080 i GTX 1080 Ti obowiązuje do 27 czerwca. Oprócz samej gry, użytkownicy otrzymają również dostęp do wczesnej bety. Trzeba jednak pamiętać, że kod do wczesnej wersji trzeba wykorzystać w momencie, w którym będą uruchomione testy. Z kolei sam kod na grę należy aktywować na platformie BattleNet w ciągu 30 dni od premiery gry.

Źródło: AnandTech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię