Strona głównaGryAktualności2K przedstawia nowe studio 31st Union, które pracuje nad nowym ambitnym IP

2K przedstawia nowe studio 31st Union, które pracuje nad nowym ambitnym IP

Wydawca 2K Interacive oficjalnie ogłosił, że studio formalnie znane jako 2K Silicon Valley zmienia swoją nazwę i od teraz będzie znane jako 31st Union. Nowym studiem dowodzi weteran branży Michael Condrey, który będzie nadzorował prace nad nowym i ambitnym IP.

Poza zmianą dotychczasowej nazwy studio ma również otworzyć swoje siedziby w innych krajach. Jako pierwsze powstanie biuro w Hiszpanii.

Zobacz: Ile Sony zapłaciło za Insomniac? Kwota brzmi niemal jak promocja

Dyrektor 31st Union powiedział:

31st Union właśnie startuje z pasjonującym i utalentowanym zespołem, dobre intencje oraz wrażliwość społeczna pozwolą nam na lepszą prezentację oraz tworzenie ambitnych gier, czym jesteśmy podekscytowani.

Nasza nazwa oraz studio reprezentują ducha Kalifornii, dzięki bogatej różnorodności myśli, sztuki, muzyki, innowacji i kultury, które wyznaczyły obecny złoty wiek rozrywki i technologii tutaj w Dolinie Krzemowej. Odkrywając naszą nową tożsamość i ogłaszając rozwój naszej działalności, przechodzimy do kolejnej ekscytującej fazy rozwoju, aby wprowadzić naszą wizję na całym świecie.

Szef studia do spraw strategii – Tyler Michaud dodał:

Tworzymy środowisko programistyczne skoncentrowane na jednym nowym IP, w którym najważniejsza jest pasja.

Wierzymy, że różnorodne perspektywy i doświadczenia mają kluczowe znaczenie dla stworzenia prawdziwie globalnej rozgrywki ściśle połączonej z pasjonującymi fanami.

Zobacz: Minecraft: Aktualizacja Netheru wprowadza do gry nowy surowiec

31st Union jest czwartym nowym studiem deweloperskim utworzonym przez 2K. Niedawno dowiedzieliśmy się o Cloud Chamber, które pracuje nad kolejną grą BioShock. Na razie nie są znane żadne szczegóły na temat gry tworzonej przez studio. gdy tylko dowiemy się czegoś w temacie, damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię