Strona głównaWiadomości27 maja rozpocznie się GeForce Cup 2017. W turnieju weźmie udział polska...

27 maja rozpocznie się GeForce Cup 2017. W turnieju weźmie udział polska ekipa Team Kinguin

Najlepsi z najlepszych powalczą w turnieju GeForce Cup 2017 na mapach Counter-Strike: Global Offensive. Tytułu mistrza będzie bronić Team Kinguin.

Dokładnie za tydzień w Hali Stulecia We Wrocławiu odbędzie się dwudniowy turniej GeForce Cup 2017. Zespoły z całego świata będą zmagać się w grze Counter-Strike: Global Offensive. Krwawemu fragowaniu, niezliczonym headom i okaleczaniu wroga będzie towarzyszyła myśl o zagarnięciu jak największej części pieniędzy z puli nagród, która w tym roku wyniesie 30 000 dolarów.

Do zasadniczej części turnieju nie było tak łatwo awansować. O prawo udziału w dalszej rozgrywce walczyło aż 454 teamów, a do Wrocławia mogły pojechać zaledwie 4. Wśród zwycięzców znalazły się dwie grupy z Bułgarii – Outlaws i Imperial -, oraz dwie ze Szwecji – Passion i Fightclub. Stawkę uzupełnią 4 inne zespoły zaproszone przez głównego organizatora konkursu Nvidię. Będzie to kolejny zespół ze Szwecji Fnatic Academy, niemiecki PENTA Sports, turecki Space Soldier oraz reprezentujący biało-czerwone barwy Team Kinguin.

Turniej CS: GO ma uświetnić wydarzenie ESPORT NOW 2017, na które wstęp jest całkowicie za darmo. Wobec czego każdy fan CS-a mieszkający w okolicach Wrocławia, i tym bardziej na miejscu, winien przyjść na imprezę i kibicować polskiej ekipie do samego końca rozgrywanego wtenczas turnieju. Jeśli odległość nie pozwala wpaść do Wrocławia 27 i 28 maja, wówczas nie ma co załamywać rąk. Zostanie udostępniona transmisja każdego meczu na kanale Twitch Nvidii. Turniej opatrzony będzie nie tylko marką „Zielonych”, ale również innych sponsorów, a w tym AORUS-a (marka Gigabyte), oraz Acera. W trakcie imprezy będzie można podziwiać międzynarodowe pojedynki oraz sprzęt przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy.   

Źródło: geforcecup.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię