Pokemony przeżywają prawdziwy renesans, najpierw wydanie Pokemon Go na telefony komórkowe następnie Pokemon: Let’s Go na konsolę Nintendo Switch. A już w przyszłym roku Pokemony opanują kina. Tym razem w wersji filmowej z aktorami.

Na oficjalnym kanale Warner Bros. Pictrues na YouTube został udostępniony trailer do nowego filmu o pokemonach pod tytułem POKÉMON Detective Pikachu, którego premiera zapowiedziana jest na 11 maja 2019. Reżyserem filmu jest Rob Letterman, który reżyserował także filmy: Gęsia Skórka, Podróże Guliwera oraz Rybki z Ferajny. Akcja filmu oparta będzie na grze przygodowej Detective Pikachu, która ukazała się w lutym 2016 na Nintendo 3DS.

Zobacz także: Czy w Pokemon Go można grać na 11 telefonach jednocześnie? 70-latek udowadnia, że tak

Historia opowiada o Timie Goodmanie, nastolatku poszukującym swojego zaginionego ojca detektywa. W poszukiwaniach będzie pomagał mu Pikachu, który wcześniej należał do zaginionego. Jednak nie jest on zwykłym pokemonem, ten przemówi do Tima oraz widowni głosem Ryana Reynoldsa czyli Deadpoola.

Ale dość gadania oglądajcie trailer:

Zapowiada się kawałek dobrego familijnego kina, również dla starszych widzów. Będzie trzeba pożyczyć dzieciaka od siostry i obejrzeć film :).

ZOSTAW KOMENTARZ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię