Strona główna Gry Aktualności Call of Duty: Black Ops 4 - nadchodzi darmowa mapa Nuketown

Call of Duty: Black Ops 4 – nadchodzi darmowa mapa Nuketown

- Reklama -

Call of Duty: Black Ops 4 powiększa się o nową mapę Nuketown, która w pierwszej kolejności zostanie udostępniona dla posiadaczy gry na PS4. Fani serii mieli okazję zagrać na niej już w poprzednich częściach Black Ops.

Mapa pojawiła się już w Black Ops 4, jako Blackout’s Nuketown Island, ale prawdziwa mapa Nuketown zostanie udostępniona 13 listopada dla użytkowników PS4, czyli dzień wcześniej przez Nuketown w Fallout 76.

Zobacz także: Battle Royale w Battlefield V dopiero kilka miesięcy po premierze

Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy zostanie udostępniona dla graczy PC i Xbox One. Biorąc pod uwagę poprzednie tego typu sytuacje powinna pojawić się z tygodniowym opóźnieniem. Najważniejsze jednak, że nowa mapa będzie całkowicie za darmo, co ostatnio jest dość nietypowym zachowaniem ze strony wydawców ;).

Nuketown będzie 15 mapą dostępną w Black Ops 4. DLC dostępne tylko dla posiadaczy Black Ops Pass będzie oferować 12 dodatkowych map multiplayer, które zostaną wprowadzone do gry w ciągu najbliższego roku.

Poniżej oficjalny zwiastun nowej mapy:

Pady w dłoń! Na klawiatury i myszy musimy jeszcze poczekać. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji grać w Call of Duty: Black Ops 4 to koniecznie przeczytajcie naszą recenzję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE