Strona głównaKonsoleJuż wiemy, jak Pokemon GO połączy się z Pokemonami na Switchu

Już wiemy, jak Pokemon GO połączy się z Pokemonami na Switchu

Dobra wiadomość dla fanów Pokemon GO, grę będziemy mogli połączyć z nadchodzącą wersją Pokemon na konsolę Nintendo Switch. Dzięki tej synergii zyskamy wiele bonusów na obu platformach.

Obie ekipy przygotowujące swoje wersje Pokemonów już od dawna planowały połączyć gry między sobą. Udało się to dopiero z grą przeznaczoną na Switch. O samych planach połączenia Pokemon Go z Pokemon Let’s GO było wiadomo już od dawna jednak nie były znane techniczne aspekty takiej integracji tytułów.

Teraz Nintendo zdradziło trochę więcej szczegółów na ten temat. Telefon lub tablet będziemy mogli połączyć z konsolą za pośrednictwem modułu Bluetooth LE. Po uzyskaniu połączenia uzyskamy możliwość przesłania złapanych stworków z Pokemon GO do Pokoemon Let’s GO (Pikachu / Eevee). Będzie to jednak bilet na pociąg tylko w jedną stronę.

Do konsoli będziemy mogli przenieść 151 gatunków Pokemonów z regionu Kanto, bo tylko takie występują w Pokeomon Let’s GO. Po wykonaniu transferu w Pokemon GO otrzymamy bonusowe „cukierasy”. Co ciekawe z konsolą Nintendo będziemy mogli połączyć różne konta Pokemon GO.

Po transferze trafią one do lokacji GO Park gdzie będziemy mogli przechowywać łącznie 1000 Pokemonów. Celem będzie zebranie po 25 rodzajów pokemonów każdego gatunku. Jeżeli to się uda to gracz będzie mógł wziąć udział w minigrze o nazwie Play Yard, która jest częścią lokacji GO Park. Gra będzie polegała dosłownie na zaganianiu „owiec” do określonego miejsca. Coś na zasadzie gry Sheep, którą również polecam.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię