Strona głównaWiadomościDiables - polski streamer ograł ruletkę ze skinami na gigantyczną kwotę

Diables – polski streamer ograł ruletkę ze skinami na gigantyczną kwotę

Moda na internetowe ruletki ze skinami już minęła. Jednak czasem nadal ktoś zagra… i bywa, że ma przy tym ogromne szczęście – jak Diables.

Jakiś czas temu na Twitchu popularne były streamy z otwierania skrzynek i grania nimi na różnego rodzaju stronach, których zasady zbliżone były do ruletek. Potem Valve nieco ukróciło współpracę tego rodzaju “kasyn”, bywały też kraje, które podjęły walkę z tą odmianą hazardu. Wciąż jednak na Twitchu – także polskim – można spotkać streamerów, którzy lubią “dreszczyk emocji” związany z tego rodzaju stronami. Jednym z nich jest Diables.

Diables

Streamer ten niedawno postanowił otworzyć kilka skrzynek na jednym ze swoich streamów. Wszystko miało miejsce na stronie firmy, która mu partneruje. Okazało się, że przypadkiem Diables odkrył “dziurę” w systemie, która sprawiała, że każde otwarcie to dodatkowy, całkiem spory zysk dla niego. Dosłownie każdy opening to przynajmniej kilkaset złotych na koncie. Stream trwał w sumie dwie godziny, w czasie których Diables zdobył… milion złotych.

Zobacz: Ile kosztują skiny CS:GO, których używa Neymar?

W tym momencie nie wiadomo, czy tak gigantyczna kwota pieniędzy, zdobyta w dodatku w wyniku błędu strony, będzie możliwa do wypłacenia. Z jednej strony streamer otrzymał podobno telefon od osoby reprezentującej stronę, która miała potwierdzić możliwość wypłaty nagrody – z drugiej regulamin zastrzega możliwość blokady w “ekstremalnych przypadkach”. Póki co nie wiadomo jak ta cała sytuacja się skończy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEsportnow
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię