Strona głównaEsportJankos z banem na Twitchu. Powód? Co najmniej kontrowersyjny

Jankos z banem na Twitchu. Powód? Co najmniej kontrowersyjny

Jankos znany jest fanom esportu oraz LoL-a, ale chyba nikt nigdy nie przypuszczał, że zawodnik G2 mógłby dostać za coś bana. Do dzisiaj…

Marcin “Jankos” Jankowski jest znany w świecie esportu jako jeden z najbardziej utytułowanych zawodników League of Legends, wicemistrz świata, laureat nagrody dla najlepszego esportowca w plebiscycie Przeglądu Sportowego oraz streamer. Jednak nikt chyba nigdy nie śmiałby przypuszczać, że Twitch kiedykolwiek zdecyduje się zbanować Polaka za cokolwiek. A jednak, ten dzień dzisiaj nastąpił.

Twitterowy profil StreamerBans poinformował dzisiaj o banie dla Polaka. Jak potem okazało się z wpisu samego Jankosa, ban jest nałożony jedynie na 24 godziny, ale i to wydaje się zbyt dużo, gdy spojrzymy na prawdopodobny powód kary. Otóż, miała ona zostać nałożona gdy podczas swojego streama Jankos szukał na Youtube tutoriala jak narysować serce i natrafił na film z ludzkim sercem w miniaturce. Wszyscy wiemy, że zasady Twitcha co do zawartości często sięgają absurdu, ale to chyba jeden z bardziej drastycznych przykładów – o ile oczywiście powód jest prawdziwy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię