Strona głównaGryAktualnościDiablo 3 - podwójne nagrody z bounty do końca Sezonu 21

Diablo 3 – podwójne nagrody z bounty do końca Sezonu 21

Blizzard postanowił znacząco ułatwić życie fanom Diablo 3. Do gry weszła aktualizacja, która przyspieszy farmienie bounty.

Jesteśmy już mniej więcej w połowie Sezonu 21. Niektórzy wciąż walczą o wysokie pozycje w rankingach, inni skupili się na zdobywaniu wysokiego Paragonu, a jeszcze kolejni tworzą alty. Niezależnie od tego, co aktualnie zajmuje graczy w Diablo 3, ich życie właśnie stało się łatwiejsze.

Zobacz: Diablo 2 w 4K i 60 klatkach na sekundę? Zobacz jak wygląda

Do końca aktualnego sezonu nagrody z robienia bounty zostaną podwojone. Za każdy ukończony zestaw zadań w akcie dostaniecie więc dwie skrzynki zamiast jednej. Nie wpłynie to na skrzynki z Challenge Rifta, a sama zawartość nagród i szansa na zdobycie konkretnych przedmiotów pozostanie ta sama.

Farmienie materiałów będzie teraz jednak dużo prostsze. Nowi gracze szybciej położą z kolei swoje ręce na kilku częściach ekwipunku ekskluzywnych dla skrzynek zdobywanych z bounty. Jeżeli odkładaliście w tym sezonie swoją przygodę z Diablo, Blizzard właśnie dał Wam dobry pretekst do powrotu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię