Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – Blizzard chce pokazać coś grubego podczas BlizzCon

Diablo 4 – Blizzard chce pokazać coś grubego podczas BlizzCon

Blizzard opublikował dużą aktualizację na temat postępów prac nad Diablo 4. Możemy w nim przeczytać o poważnej zmianie, nad którą pracuje zespół programistów. Szczegóły panuje zdradzić podczas kolejnego BlizzCon.

Opublikowany właśnie przez Blizzard wpis jest ostatnim w tym roku. Zawiera dość dokładne podsumowanie poważnej zmiany, nad jaką pracują programiści Diablo 4. Zmiana ta ma dotyczyć przedmiotów. Jest jednak coś jeszcze grubszego, ale to ma zostać ujawnione dopiero na przyszłorocznym BlizzCon.

Zobacz: Teamfight Tactics – aż 20 postaci zniknie z gry pod koniec stycznia

Nasza następna aktualizacja odbędzie się podczas BlizzCon, a nie jak dotychczas w formie bloga. Przeczytaliśmy spekulacje na temat tego, co to może być i chcemy się upewnić, że jest to rzeczywiście coś wielkiego. Nie psując niespodzianki, powiedzmy, że chodzi o nową wersję sceny ogniska, która pokazaliśmy wam podczas ostatniego BlizzConu.

Jeżeli pamiętacie zwiastun rozgrywki z poprzedniego BlizzConu, to pamiętacie też scenę ogniska gdzie wybieraliśmy klasę postaci. Wygląda, wiec na to, że chodzi o rozszerzenie liczby dostępnych klas postaci. Jednak żeby się o tym przekonać musimy czekać aż do przyszłego roku. Kolejny BizzCon ma być dostępny za darmo i odbędzie się 19-20 lutego 2021.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię