Advertisement
Strona główna Konsole Wadliwa seria Nintendo Switch trafiła na rynek?

Wadliwa seria Nintendo Switch trafiła na rynek?

- Reklama -

Wygląda na to, że japoński gigant wypuścił na rynek wadliwą serię konsol Nintendo Switch. Gracze donoszą, że konsola wyrzuca błąd 2162-0002. Nie jest pierwszy tego typu przypadek.

Nintendo przyznało, że na rynek japoński mogły trafić konsole Switch z błędem konfiguracji. Wielu klientów zgłasza, że ich konsola wyrzuca błąd 2162-0002, uniemożliwiający dokończenie konfiguracji urządzenia. Na szczęście firma bardzo szybko wymienia wadliwe egzemplarze po wypełnieniu formularza online.

Zobacz: PlayStation wybiera grę roku. Na liście brak Cyberpunk 2077

Co ciekawe ten sam kod błędu pojawiał się już kilkukrotnie w ciągu ostatnich kilku lat. Jeden z użytkowników serwisu Reddit wspomina, że w 2017 dochodziło do awarii systemu konsoli, co skutkowało koniecznością wymiany urządzenia. Podobne sytuacje pojawiały się po naładowaniu konsoli w trybie handheld lub nawet po sprawdzaniu zaproszeń do znajomych.

Zobacz: Xbox Series X – nowy zwiastun w reżyserii Taiki Waititi

Standardowo Nintendo sugeruje, żeby w przypadku wystąpienia tego błędu ponownie uruchomić konsolę trzymając przycisk zasalania przez trzy sekundy i wybranie opcji uruchom ponownie. Na razie nie dotarły do nas wieści, żeby z podobnymi problemami spotkali się gracze w Polsce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE