Strona głównaKonsoleWadliwa seria Nintendo Switch trafiła na rynek?

Wadliwa seria Nintendo Switch trafiła na rynek?

Wygląda na to, że japoński gigant wypuścił na rynek wadliwą serię konsol Nintendo Switch. Gracze donoszą, że konsola wyrzuca błąd 2162-0002. Nie jest pierwszy tego typu przypadek.

Nintendo przyznało, że na rynek japoński mogły trafić konsole Switch z błędem konfiguracji. Wielu klientów zgłasza, że ich konsola wyrzuca błąd 2162-0002, uniemożliwiający dokończenie konfiguracji urządzenia. Na szczęście firma bardzo szybko wymienia wadliwe egzemplarze po wypełnieniu formularza online.

Zobacz: PlayStation wybiera grę roku. Na liście brak Cyberpunk 2077

Co ciekawe ten sam kod błędu pojawiał się już kilkukrotnie w ciągu ostatnich kilku lat. Jeden z użytkowników serwisu Reddit wspomina, że w 2017 dochodziło do awarii systemu konsoli, co skutkowało koniecznością wymiany urządzenia. Podobne sytuacje pojawiały się po naładowaniu konsoli w trybie handheld lub nawet po sprawdzaniu zaproszeń do znajomych.

Zobacz: Xbox Series X – nowy zwiastun w reżyserii Taiki Waititi

Standardowo Nintendo sugeruje, żeby w przypadku wystąpienia tego błędu ponownie uruchomić konsolę trzymając przycisk zasalania przez trzy sekundy i wybranie opcji uruchom ponownie. Na razie nie dotarły do nas wieści, żeby z podobnymi problemami spotkali się gracze w Polsce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcekotaku
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię