Strona głównaKonsoleDiablo 4 dostępne w Xbox Game Pass

Diablo 4 dostępne w Xbox Game Pass

Microsoft w pełni korzysta z wykupienia Acitiviosn Blizzard i udostępnia graczom Diablo 4 w ramach usługi Xbox Game Pass.

Oczywiście, Diablo 4 nie jest jedyną grą jaka trafiła w tym miesiącu do usługi. Biblioteka gier powiększyła się między innymi o The Quarry, Evil West, którego recenzję możecie przeczytać na łamach naszego serwisu. Swoją drogą polecam, bo przyjemna gra. Do tego Lightyear Frontier oraz MLB The Show 24. Z największą niespodzianką Microsoft czekał do końca miesiąca.

Diablo 4 za darmo w ramach Xbox Game Pass

Poniżej lista tytułów jakie trafiły do usługi Game Pass pod koniec marca 2024:

  • Diablo 4
  • Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged
  • Open Roads

Diablo to zdecydowanie najlepszy wśród tych trzech tytułów. Produkcja przyciągnęła już gigantyczna liczbę graczy i można śmiało powiedzieć, że jest to kolejny hit Blizzarda. Co więcej, deweloperzy stale przygotowują nowe zmiany w rozgrywce i dodają nowe elementy w tzw. end game.

Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged, czyli druga z propozycji to klasyczne wyścigi gwarantujące zręcznościową rywalizację ulubionymi resorkami z dzieciństwa.

Open Roads to nowość, która właśnie trafiła na rynek. To przygodowa opowieść stworzona w konwencji filmu drogi. Warto zagrać i wypróbować.

Dobrej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię