Strona głównaGadżetyDiablo 4 otrzymuje pierwszą, oficjalną figurkę. Kosztuje niemal 2000 złotych

Diablo 4 otrzymuje pierwszą, oficjalną figurkę. Kosztuje niemal 2000 złotych

Nawet najbardziej pewni siebie specjaliści z branży gier nie chcą podjąć się przewidywań kiedy w ręce graczy wpadnie, pokazane na tegorocznym BlizzConie, Diablo 4. Ale już teraz fani marki mogą się cieszyć efektowną figurką związaną z grą. O ile mają odpowiednie fundusze.

Figurka, przedstawiająca naszą główną (prawdopodobnie) przeciwniczkę w Diablo 4, czyli Lilith, ma prawie 63 cm wysokości i została wykonana z mieszaniny polyresinu, polichlorku winylu i ABS (terpolimeru akrylonitrylo-butadieno-styrenowego). Jest ręcznie malowana, aczkolwiek finalny produkt, który dotrze do kupujących, może lekko różnić się od figurki przedstawionej na zdjęciach. 

Diablo 4 – figurka Lilith:

Diablo 4 figurka Lilith

Niestety, jeśli już chcielibyście zamówić sobie własną kopię Lilith (co możecie zrobić wchodząc na tę stronę) to mamy dwie złe wiadomości. Po pierwsze, na swoją przesyłkę będziecie musieli trochę poczekać – według informacji w sklepie Blizzarda, zostanie ona dostarczona “nie później niż do 31 lipca 2020 roku”. I druga kwestia – figurka kosztuje 499,99 dolara, czyli niecałe 2000 złotych. Oczywiście prawdziwi fani i tak się zapewne skuszą, ale od ceny może się naprawdę zakręcić w głowie.

Jak podoba Wam się figurka?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię