Strona głównaGryAktualnościDiablo 4: 2-godzinny gameplay oraz wszystko, co wiemy na temat gry

Diablo 4: 2-godzinny gameplay oraz wszystko, co wiemy na temat gry

Wczoraj oficjalnie została zapowiedziana czwarta część Diablo. Tym razem naszym głównym przeciwnikiem nie będzie jednak Pan Grozy, a Lilith córka Mefista. Dzisiaj pojawiły się kolejne informacje na temat produkcji, które znajdziecie poniżej. Jednak głównym punktem programu jest prawie dwugodzinny gameplay prosto z BlizzConu.

Youtuber Bluddashed zamieścił na swoim kanale prawie dwie godziny rozgrywki Diablo 4. W materiale mamy okazję zobaczyć w akcji trzy z pięciu ogłoszonych postaci, którymi są czarodziejka, barbarzyńca oraz druid. Pozostałe dwie klasy postaci nie są na razie znane.

Zobacz: Diablo IV potwierdzone! Blizzard pokazał trailer i fragment rozgrywki

Według zapowiedzi twórców, możemy przygotować się na rozbudowane opcje personalizacji. Naszemu bohaterowi będziemy mogli nie tylko wybrać płeć, ale także fryzurę, kolor skóry, blizny, tatuaże i biżuterię. Będziemy również dobierać zdolności z drzewka wzorowanego na Diablo 2 pomiędzy umiejętnościami aktywnymi i pasywnymi. Drzewko umiejętności zostało zaprezentowane w poniższym materiale około 19:50. Do gry powrócą również słowa runiczne.

Zobacz: Shadowland kolejnym dodatkiem do World of Warcraft

Czwarta część będzie stawiała na otwarty świat podzielony na pięć regionów, które z kolei będą pełne jaskiń i podziemi pełnych potworów i sprzętu do zdobycia. Każdą z nich będziemy mogli odwiedzić w dowolnej kolejności.  Nie zabraknie również cyklu dnia i nocy oraz zmiennej pogody.

Sama kampania będzie nieliniowa i będziemy mieli możliwość skupienia się wyłącznie na głównym wątku fabularnym lub wypełnianiu zadań pobocznych zapewniającym nam doświadczenie i wyposażenie. Ten wielki świat będziemy przemierzać na wierzchowcu, którego możemy modyfikować, zmieniając pancerz, siodło oraz trofeum. Część z tych przedmiotów zapewni dodatkowe bonusy jak wytrzymałość rumaka czy prędkość poruszania się.

Diablo 4 trafi na PC, PS4 oraz Xbox One jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

A teraz obiecany materiał, a poniżej jeszcze raz zwiastun, tym razem w wersji polskiej.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię